Heide Granberg

Kredsleder
Leder for Seniorer

26 46 12 25
granberg@fdf.dk

Noah Langergaard

Kredsleder

Leder for Væbnere

30 36 21 08
noah.nzlm@gmail.com

Michael Løwe Jensen

Leder for Puslinge/Tumlinge

21 63 90 01
michael@loewe-jensen.dk

Jane Kongstad

Leder for Puslinge/Tumlinge

21 84 69 38
jane_kongstad@hotmail.com

Maja Daneli

Leder for Puslinge/Tumlinge

Emma Thoftgaard

Leder for Pilte

26 36 49 73
emmathoftgaard@gmail.com

Katrine Kammer Johannesen

Leder for Pilte

23 26 12 14
kkjohannesen@gmail.com

Jakob Færch-Jensen

Leder for Pilte

Kasper Kristiansen

Leder for Væbnere

60 16 06 58
kasperkristiansenkdk@gmail.com

Sara Rask Andersen

Leder for Væbnere

51 24 13 73
sararask@fdf.dk

Jonas Smit Andersen

Leder for Væbnere

26 85 48 88
jonassmitandersen@gmail.com

Eva Roland Erichsen

Leder Væbnere

26 60 02 16
eva_oe@hotmail.com

Brian Roland Erichsen

Leder for Væbnere

Niels Rask Thoftgaard

Leder for Seniorvæbnere

27 24 73 20
niels.thoftgaard@gmail.com

Louise Rossen

Leder for Seniorvæbnere

29711661
louise.b.rossen@gmail.com

Malene Rask Thoftgaard

Leder for Seniorer

40 35 76 36
malenerask@fdf.dk

Jonas Schøler Holmriis

Leder for Seniorer

23 66 03 33
jholmriis@hotmail.com

Jeanne Trier Andersen

Officiel humør supporter og styrer Børneattesterne

29 62 65 05
jeannetrierandersen@gmail.com

Et stærk lederteam

Vi er heldige, at vi i FDF Utterslev har mange engagerede og dygtige ledere, som har noget på hjerte. Voksne, som vil skabe gode oplevelser i et trygt fællesskab.

Ledere i FDF er 100 % frivillige, og får altså ikke løb for arbejdet. Faktisk betaler alle kontingent i kredsen.

Har du lyst til at være en del af lederfællesskabet, så tag kontakt til kredsledelsen